Bilet okrutny: Cibulkova z Rybarikova w pierwszej rundzie Australian Open

Melbourne. Piąty czas słowacka tenisistka spotyka rodaka w turnieju Grand Slam. Wczoraj przyniósł rok stulecie bilet mistrzostw w Melbourne w Australii.

Dominika Cibulková napotyka Magdalena Rybarikova w pierwszej turze zaledwie kilka miesięcy po pierwszej wzajemnej walki w Tokio, gdzie zdobyła uprzywilejowanych Cibulkova w trzech setach.

„Jesteśmy tylko trzy i są zatem często spotkać,” powiedziała nam wczoraj Cibulkova. „Mówią, że mecze krajaniek są irytujące, ale nic nie można zrobić, należy go odtworzyć. Nie mogę się doczekać turnieju „Poprzedniego Grand Slam walczy słowacki tenistiek:

US Open 1993 pierwsza runda Habšudová – Zrubáková. 2: 6, 6: 3, 6: 2

Roland Garros 2001 1. Husarova – Cervanova 6: 2, 6: 4

US Open 2001 1-ciHusarova – Cervanova 7: 6, 6: 4

Wimbledon 2002 2. Hantuchova – Dry 6: 2, 4, 6, 6: 3

chodzi o mocno prehrier Brisbane i Sydney po jasnej ołowiu (s Hantuchova 6: 2 i 2: 0 z Wozniacki 4: 0 w trzecim secie) Zverenky Zeljko Krajan odpowiedział: „przykro mi, ale ważne jest, że grałem dobrze i mam formularz, jeśli tylko pokazał w Australian Open. „

oczywiście, podobnie jak wielu innych graczy, nawet 17 jeszcze wdrożony Bratislavčanka nie chcą zbyt wcześnie, aby mówić o możliwej walce z Serena Williams, wskazujący stan komputera. Wielkie turnieje mają swoje własne zasady i historie.

trener Rybarikova Martin Hromec może tylko westchnął: „Co mogę powiedzieć. Ponownie trudny los.Dominic bardzo dobrze wiedzą, w Tokio było blisko, konieczne jest, aby przygotować i spróbować wygrać. Początek sezonu nie działa, Magda ma więcej niż porażki w pierwszej rundzie w Auckland i zbycia akcji w Hobart. Potencjał jest większy niż tylko 70. miejsce w rankingu. Wierzę, że tegoroczny sukces „

Rybarikova zatrzymany w Melbourne zawsze rozmieszczone favoritky z republik byłego Związku Radzieckiego. – Zvonariovová, Safina i Kanepi. Hantuchova może czekać rzecznika

Hantuchova wy w imię wyczerpującym kwalifikacji musi czekać do wieczora. Nawet w przypadku, w zależności od stanu komputera grozi 3 kolejka z byłym mistrzem i adw Kim Clijstersovou.

włoski trener Claudio Pistolesi Hantuchova o tym nie chce słyszeć: „Wiem, że gramy w pierwszej rundzie.Jeszcze nie jesteśmy nawet w sekundę. Czasami po prostu dobrze rozgrzać, trzy zwycięstwa w kwalifikacjach napięciem odtwarzacz i teraz mają problemy. teorie Wielkiego Szlema są zdradliwe. Daniela osiąga dobre wyniki pokazały ładne występy do finału w ćwierćfinale w Brisbane i Sydney. Te okrutne i stracił z Kanepi Kvitova są niewygodne, ale należy zauważyć, i wyczerpujący. Nie złapać gdzie wstępy, nie trzymać je nisko i daleko, ale pozytywne jest przynajmniej kolej na Kvitova w drugim secie od 0: 3 do 4: 3. „Dla mężczyzn, niektóre tylko Beck

tylko Słowacy w konkursie głównym mężczyzn jest nadal Karol Beck, który przypisał bilet Francuz Benneteaua.

Ani Beck miał dobry początek sezonu, gdy Chennai Wyeliminowany w 1 rundzie w Sydney nie kwalifikują.Francuz ma jeszcze spotkać.

„To jest rzeczywiście łatwy przeciwnik, ale mogło być jeszcze gorzej. Postaram się awansować. Benneteau świetnie koniec sezonu w zeszłym roku i obecnie jest już w finale w Sydney, więc muszę być ostrożny. Trudno jest wrócić do lat pięćdziesiątych, konkurencja coraz silniejsza, pojawiają się młodsi, ale chciałbym zatrzymać się w pierwszej setce jeszcze jakieś dwa lub trzy sezony „, powiedział Beck.

szansa, aby zagrać w konkursie głównym jest od naszego więcej Lukáš Lacko, który wczoraj pokonał go w 2. rundzie kwalifikacji Słoweńców kratownice 6: 2, 6: 0 i teraz świt na 2:30 CET dołączył w końcowej kwalifikacji osoby z Ukrainy Siergiej Bubka młodszy. Wynik piątkowych przeciwnicy loterię słowackich tenisistów w pierwszej rundzie Australian Open (styczeń 16 do 29):

Jedynki mężczyzn – 1runda:

Karol Beck (SR) – Julien Benneteau (Francja) / Bilans: 0: 0

Damskie single – 1 Q:

Dominika Cibulková (SR-17) – Magdaléna Rybáriková (SR) / WL: 1: 0

Daniela Hantuchová (SR-20) – kwalifikator

Możliwe zespół do drugiej rundy

Beck – Gilles Simon (F-12) i kwalifikator

lub Cibulková Rybarikova – Rebecca Marinová (. CAN) i Gréta Arnova (Hung).

Hantuchova – Arantxa R (Hol.) lub łesia curenko (Ukr). SITA