Górnik z niego nie będzie. Godla podlega wszystkim hokej, szkoły poszedł bokiem

Bratysława. Jest dyskretny, mówi cicho. Oblężenie dziennikarzy, w którym znalazł się po powrocie na Słowację, czuł się trochę nieswojo. W hokeja furtki ale jest wzrok.

Jeszcze dwa tygodnie temu o nim niewiele osób wiedziało, ale stał się największą gwiazdą graczy World Cup poniżej 20 lat.

„Są piękne uczucie nie do opisania.Ani nie może go sobie wyobrazić „, powiedział bramkarz Denis Godla, jeden z bohaterów drużyny słowackiej na drodze do brązu medailami.Otec wziął kredyty

W przeszłości, podczas gdy jego ojciec pożyczył setki tysięcy dolarów, które mógł kupić jakości sprzęt i finansować jego hokeja karierę.

„Rodzice to mój największy dzięki” mówi utalentowany bramkarz, rodem z Kežmarku.Aplauz kanadyjskich fanów dla Godla.

hokej na temat wszystko. Dał mu pierwszeństwo nad edukacją.

„Jestem młodszy w School of Mines Ves, ale naprawdę nie jestem tam. Nestíham, rok byłem w Bratysławie. Teraz mam tylko odroczony studium „, mówi 19-letni bramkarzy.

A półtora roku zdobył z Spiša Slovan Bratysława, KHL jeszcze nie dostał do siatki jeszcze raz.Lansky sezon dla młodzieży wystawiany w ramach tego projektu został przygotowany w dwudziestu.

„To było dobre, szczególnie dla mnie jako bramkarz. W Extraliga mi iść w każdym meczu 40-50 strzałów. Również z tego powodu, udało mi dobrze, kiedy graliśmy przeciwko mistrzostwo Ameryki i Kanady nie byłem zmęczony, „Bliżej Godla.Neveril że dostał z nami

W Kanadzie, oświadczył MVP mistrzostw. Zwłaszcza za granicą, jest bardzo ceniona nagroda który wcześniej otrzymał unikalny potencjał hokeistów jak Jevgenij Malkin, John Tavares, Carey Price i Patrice Bergeron.

Godla to dopiero czwarty europejski wygrać nagrodę (przyznano druga czternaście MS).

„turniej jakby to nigdy nie przyszło.Nawet kontynuacją artykułu należy do treści premium Sme.sk Ty też możesz być subskrybentem roczna subskrypcja € 29 Zamówienie Zapisz się do € 17,80, w porównaniu z miesięczną subskrypcją kwartalny abonament 9,90 € 1,80 € Zamówienie Zapisz w porównaniu z miesięcznego abonamentu abonament miesięczny od € 0.98 € 0.98 Book Cena obowiązuje dla nowych abonentów w pierwszym miesiącu. Pozostałe miesiące są w cenie € 3.90.Mam już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytanie i wywiady z załącznikami TV OKO / Świat TV, weekendy i nieograniczony forum dokumenty do dyskusji nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android i iPhone Ciąg dalszy artykułu należy do treści premium Sme.sk odblokować ten artykuł 0.50 € unlock Po dokonaniu płatności artykule kilka sekund odblokowuje i można kontynuować czytanie roczny abonament 29 zł Zamów Zaoszczędź do € 17,80, w porównaniu z miesięczny abonament miesięczny p redplatné 3,90 € Zamów już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytania i wywiady z załącznikami OKO TV / TV świata , weekend Forum i nieograniczoną liczbę dokumentów dyskusyjnych nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android oraz iPhone