Hejnová przed pierwszym wyścigu: moja psychika łamie rekord

przeszkodami Zuzana Hejnová jest gotowy do swojego pierwszego wyścigu sezonu w Golden Spike piątkowym konkursie. Wśród jej ostatnich problemów ze ścięgnem Achillesa może przyczyniły jak również jego niezwykłej odporności. W Ostrawie, chce wykorzystać do walki najlepszy czas na świecie w tym sezonie.

„Myślę, że robimy dobrze, chociaż miałem trochę przestojów. To może być zaletą, że trochę odpocząć i ćwiczenia nie może być tak źle, „uważa Hejnová przed wyścigiem w konkursie Złote Kolce. „Pogoda powinna być miła. Mam nadzieję, że w tym kierunku, mycie będzie więcej niż przed rokiem.Moim celem jest być pierwszym na świecie w rankingu „

Hejnová powinien zachować wydajność zakładkach 54.53 sekund, co dwa tygodnie temu wygrali Brit Eilidh Doyle otwarcie wyścig Diamond League.

” Mam powiedzieć, że Achilles jest umoudřuje. To jeszcze nie jest niezawodny. Biorąc pod uwagę, że bolało dużo, tam rozwinął mały stan zapalny, który powinien ustąpić i leczyć „mówi Hejnová, ale początek Ostrava nie bierze pod uwagę ryzyko:”. Wierzę, że dam sto moc procent „

wydajność krawędź jest łatwiej zranić

niedawne problemy z nią, ale zmuszeni analizować za pomocą testów psychologicznych opartych na wyborze kolorów.

„W testach oparłem że można zrobić duży wpływ ciała i przejdź do krawędzi.Niemniej jednak, organizm daje wiele sygnałów, nie mogę się przełamać i iść tam, gdzie nie powinien, „wyjaśnia Hejnová. „Mój słynny psycholog mówi, że lama rekordy co psychika jest zaniepokojony. Powiedział, że nigdy nie widział kogoś tak może zmusić głowę wykonać. Co jest w porządku, ale łatwiej się krzywda, mogę iść do brzegu. „

W Ostrawie Hejnová będzie gotowe i będzie wśród największych czeskich gwiazd.Wśród nich dálkař Radek Juška, którzy będą konkurować w ciekawym pojedynku z rekordzista świata w dziesięcioboju Ashton Eaton.

„będzie nawyk skoku z dziesięcioboista, miejmy nadzieję, że będzie warto, postaram się go pokonać.” Raporty Juška.

Čtvrtkař Pavel Maslák twarze swojego bohatera od młodości, American Jeremy Warinerem, mistrz olimpijski z 2004 gier olimpijskich.

„mam nadzieję, że wygra i malować do swojego idola, „uśmiecha Maślak. „Wpadłem z nim do Golden Spike konkurencji Třístovka z nim, byłem jeszcze młodszy. Ma piękny styl biegania. Spodobało mi się i chciałem uciekać, too. „

Na sam koniec spotkania zostaną zaprezentowane Miler Jakub Holuša że konkurencja Złote Kolce po raz pierwszy uruchomić swój ulubiony patnáctistovku.Ponadto, wyłącznie w europejskich pucharach, więc myśleć o zwycięstwie.

„Chcę, aby rozpocząć sezon kilka ciekawych wyników. Moim celem jest, aby spróbować wygrać kolce „, mówi Holuša. „Chciałbym, aby rozpocząć podróż najlepszy europejski, a następnie potwierdź je w Amsterdamie (Mistrzostwa Europy) oraz Rio (na olimpiadzie). Drugim celem jest potwierdzenie limit Rio, miałem spokój do przygotowania „.