Lacko pokonać Nadal gładko w trzech setach

Melbourne. Słowacka tenisistka Lukáš Lacko (119-te w rankingu ATP) nie powiodło się w trzeciej rundzie singli Australian Open w Melbourne. Stanowisko stracił do kwalifikator załączeniu ulubiony numer dwa Hiszpan Rafael Nadal w trzech setach 2: 6, 4: 6, 2: 6

lub Lacko w trzecim meczu wzajemnego znalazł przepis na mistrza z Melbourne Park w 2009 roku, która skorzystała z doskonałą pierwszego zgłoszenia. Zaczepione na arenie Rod Laver uhral piątek na dwa klejnoty więcej niż w pierwszej walce siebie w Australian Open dwa lata temu.

Lacko mimo przegranej Nadal w Melbourne osiągnęła jego najlepszy wynik w czterech wielkich imprez.trener Ward Mateja Liptáka wygrał pięć meczów, w tym kwalifikacji, podczas gdy w głównym konkursie wygrał skalpy dwóch z najlepszych na świecie graczy pięćdziesiątych.

W otworze okrągłym wobec rozmieszczenia Chorwatów Ivan Ljubicic była w stanie po raz pierwszy w karierze, aby włączyć pojedynek, który tracił 0: 2 w zestawach w 2 rundzie oddał Amerykanin Donald Young porażce w ubiegłorocznym US Open. Lacko powodu proces tridsaťdvojku gładzi premia 54.625 dolarów australijskich i 115 punktów w światowym rankingu ATP Entry.

Po Australian Open będzie stary-nowy zespół słowacki i najprawdopodobniej wróci do elity setki światowych.

Lacko był mimo przegranej Nadal zadowolony z demonstracji osiągów w dwóch pierwszych setach. „Pierwsze dwa zestawy były dość dobre.Szczególnie w pierwszej połowie początkowej organizacji stałych był to doskonały tenis z dużą ilością wspaniałych wymian. Pierwsze cztery kamienie grały pół godziny i miał wysoki poziom. W trzeci zestaw, że zstąpił na moje zmęczenie z poprzednich dwóch tygodni Nadal wygrał dość wyraźnie, „powiedział Lacko.

” Dwa lata temu był to mój pierwszy wielki mecz Grand Slam na duży uzależniony. Nie wiedziałem, czego się spodziewać od niego. Teraz został diametralnie. Miałem pomysł, co gra się przeciwko niemu, i dał mu lepszą wydajność, „powiedział Lacko.

Zeszłoroczny zwycięzca Challenger Słowackiego Open w Bratysławie NTC wyrażona wykonać podczas tegorocznego Australian Open wielką satysfakcją.

„Cieszę się, że już na początku sezonu osiągnąłem taki dobry wynik.Pokonałem dwóch graczy z najlepszych światowych pięćdziesiątych i dobrego tenisa i pokazałem w dwóch setach meczu z numerem światowej dwa, więc na pewno wielką satysfakcją. Udane występy w Melbourne z pewnością również przyczyniły się do odnowienia współpracy z trenerem Maťom Lipták. W przeszłości wniesionych przez owoców i jestem zadowolony, że to działa teraz. W przyszłym tygodniu, ja początkowo zaczynają się challengeri Heilbronn w Niemczech, ale 90 procent Wypisz turnieju. Po powrocie z Australia’ll tydzień w domu, a potem udać się do turnieju ATP w Zagrzebiu. Zobaczymy, czy mogę dostać prosto do konkursu głównego i muszę grać kwalifikacje.Po Zagrzeb czeka mnie mecz Puchar Davisa przeciwko Wielkiej Brytanii w Glasgow, „stwierdził Lacko.

Nadal po zabiegu do ośmiu tajemnicy zadowolenia.” Jestem szczęśliwy, że udało mi się awansować do czołowej szesnastu. Czuję się dobrze, trzyma kolano i to, co najważniejsze. Pierwszy set był bardzo trudny dzisiaj, mimo że mam wreszcie wygrała 6: 2, ale na boisku było o wiele bardziej zrównoważone. Łukasz grał na początku meczu bardzo dobrze. Ma potencjał, aby być w światowym rankingu ATP otrzymał powyższe ekrany, które pokazały już w ubiegłym roku w naszym drugim walczą ze sobą w Doha, „powiedział Hiszpan w pierwszym wywiadzie tuż przy sądzie Single – 3 runda:.

< p> Lacko na początku meczu z Nadal stracił własną administrację.gracz słowacki Davis Cup, choć potem okazało do 2: 1, gdy wykonywana jakiś wielki zwycięzca backhand wzdłuż linii, ale potem Nadal wygrał pięć meczów z rzędu i wygrał pierwszego seta wyraźnie na ich korzyść.

Na początku drugiego aktu, Hiszpan po szybkim kontrataku objęli prowadzenie 2: 0, aw następnej chwili był na tyle, aby utrzymać administrację. Nadal leworęczny świetna obsługa z sądu rotacji bok otwarty i przygotowany dobrą pozycję, aby zakończyć wymianę. W drugim akcie Lacko nie zwalnia nawet jednego brejkbalov.

W trzecim secie Nadal stan 1: 1 do zwycięzcy forehand Križna złamał administracji brak jest, dobry mecz Rozehrajme mieć przegląd zostanie pomyślnie zakończona. Wynik 5: 2 przekształca się w rzeczywistej podawanie rzędu drugiego punktu dopasowania.