Pokrzywdzony Kadlec: Pomogłem euro, a wtedy nie grał minutę

rozczarowanie czeskich piłkarzy po wyeliminowaniu z EURO we Francji jest ogromny. Zespół po klęsce Turcja 0: 2 pożegnanie turnieju i skierował do domu. Pokrzywdzony po ostatnim meczu w grupie czuł obrońca Michal Kadlec. „Nie spodziewałem się do mnie, za które walczył dwa lata, a grałem najwięcej mecze w kwalifikacjach neodehraju minutę”, napisał na Twitterze 31letý korkiem. W związku z tym jego raport na temat sieci społecznej, ale usunięty.

Udana kwalifikacje czeski obrońca grał sześć z dziesięciu meczów. Co 90 minut. Należał do podstawowego osi zespołu, który w konkursie Holandii, Turcji i Islandii, do wygrania grupy i przejść do euro w pierwszej kolejności.Jednak w każdej grze w turnieju pojawił.

W autokarze przed sezonem Vrba walcowane w parze stoperské wszystkich graczy do jego dyspozycji (Sivok, Suchy, Kadlec i Hubník). Ale kiedy przyszło co do czego, w początkowym ciężkiego pojedynku z Hiszpanią (0: 1) weszła w raporcie Tomas Sivok zaskakująco Roman Hubník. Para ta wysłany trener Pavel Vrba, aw pozostałych dwóch meczach z Chorwacją (2: 2) i Turcja (0: 2).

Marek Suchy i szanse Michala Kadlece lewo. I 31letého obrońca, który tuż przed mistrzostwo zdecydował się na powrót do Sparty, przepraszam. „Nie spodziewałem się do mnie, za które walczył dwa lata, a grałem najwięcej mecze w kwalifikacjach neodehraju minutę.Dziękuję fanom i gratulacje do Turcji „, pisał despondently po ostatnim meczu w grupie wpisów. Jego kolega Tomáše Sivoka i obrońca Romana Hubníka Pilzno patrzył tylko jako sub z ławki.

Gdy jego rywalem o miejsce w turnieju Hubník czele? Chociaż miał na początku za zadanie strzec hiszpańską gwiazdę po zamknięciu porażki 0: 1. Był jednym z niewielu graczy, którzy przeszli na bardziej umiarkowane oceny

Z drugiej strony, słabe momenty zbierane w meczu z Chorwacją i Turcją. Przeciwko rywalom na Bałkanach zanurzono w drugiej bramki, kiedy źle ogrzewa długą piłkę od bramkarza Petra Cecha. W ostatnim meczu wszystko jeszcze przed pierwszym celem zebranych nietaktowny wyrzucona zamiast w stanie zastaw Extreme-tył.. Po lewej stronie całkowicie zawiodły, a przeciwnik umieścić na kolejnym celem otwarcia breakout